PAR MUMS

 Alauksta ezera krastā atrodas- Atpūtas komplekss ” Chill UP”


Gleznainākais Cēsu novada ezers, kurš atrodas 205 m v.j.l. un ir viens no augstāk izvietotajiem ezeriem Latvijā. Platība – 7,82 km2, lielākais dziļums – ap 7 m. Viens no Latvijā iecienītākiem ezeriem, makšķerniekiem un dažādu atrakciju, aktīvās atpūtas cienītājiem, kā arī vienkāršajam dabas vērotājam. Sauļošanās, pelde, labi pavadīt, laiku un brīvdienas, Vidzemē, Vecpiebalgā – izvēloties sev piemērotu vietu atpūtai ar nakšņošanu- viesu mājā, nakšņošanu- kempinga mājiņās, nakšņošanas- teltī pie ugunskura vai vienkārši nakšņošanas zem klajām debesīm uz terases vai apmetnes vietā. Alauksts piedāvā izbaudī ezera skaņas, ar Sup dēļiem airēt visu dienu garākā braucienā pa visu ezeru. 

Atpūtas komplekss”Chill UP” (Vecpiebalga, Latvija) piedāvā :

Vasaras sezonā : SUP dēļu nomu ( Stand up paddle- kas nozīmē airēšanu, stāvot kājās uz dēļa ) (SUP rent), SUP Joga, SUP Fitness, kā arī iecienītu vietu sērfošanai ar savu inventāru, šeit bezvēja gadījumos kaitbordistiem un vindsērfingistiem tiek piedāvāts veikbords ( wakeboard) aiz ( System 2.0 ) divu torņu kabeļu sistēmas ( cable wakebording ) un veikbords ir pieejams starp divām pilsētām Cēsim un Madonu, kas rada patīkamāku atmosfēru iesācējiem un nelielām draugu kompānijām. Pie mums variet saņemt plašu piedāvājumu atpūtai pie ezera –  kempings mājiņas ar vienvietīgo gultu, divvietīgām gultām,četrvietīgs un bungalow ( Camping house ). Pie mums ir pieejama arī pirts noma, āra kubla noma, SUP dēļu noma- piepūšamie SUP dēļi, kā arī pieejami sporta dēļi- Cietie SUP dēļi, kas neapšaubāmi ir profesionāls un piemērotāks braucējiem, kas uz dēļa nav vairs iesācējs un supošanas prasmes ir nostiprinājis. Cietajam SUP dēlim ir lielākas slīdamības iespējas, kuras uzlabo braukšanas sajūtas, triecoties cauri viļņiem. Vidzemes skaistākajā ezerā Alauksts ir pieejama : veikborda noma, ūdens velosipēdu noma, kalnu velosipēdu noma,ūdens atrakciju parks un relaksācijai karstais  kubuls  vai limfodrenāža labsajūtai. Kā arī tiek piedāvāts iznomāt atpūtas māju ar pirti pie paša Alauksta ezera krasta, kur pieejamas sešas gultas vietas ar kamīna zāli. Ja nevēlies gatavot , nāc uz jauno peldošo namiņu baudīt uzkodas. Laba vieta- atpūtai pie ezera ar ģimeni, draugiem, dzimšanas vietas svinībām, ballītei ar iešanu pirtī un atpūtai divatā romantiskā gaisotnē. Atpūta pie ezera nav iespējama, ja netiek piedāvāta makšķerēšana- airu laivas. Klients var izvēlēties makšķerēt no krasta vai no savas laivas. Mēs piedāvājam iznomāt- airu laivas, kajaku- divvietīgu aprīkotu ar mantu glabāšanas tvertni un makšķeru novietošanas atstutēšanas statīvu.

Ezerā apkaimē ir pieejamas vairākas naktsmītnes, lauku viesnīcas un brīvdienu mājas, kā arī telšu vietas, bet piedāvājums uz aktīvo atpūtu nav koncentrēts, mēs cenšamies pilnveidot atpūtas kompleksu katra klienta vajadzībām un iespējām. Pie mums var jautri sarīkot, kādu ballīti, dzimšanas dienas svinības,korporatīvos pasākumus, uzņēmuma saliedēšanās pasākumus, sarīkot banketu brīvā dabā pie ezera, kā arī vieta, kur veiksmīgi noslēgt darījumu ar klientiem.

Ar 2017. gada vasaru komplekss ” Chill Up ” piedāvās papildus atpūtas namiņus ar vairāk komfortu– divguļamo gultu, ledusskapi katrā ,atpūtas krēsliem un galdu pie katra namiņa,kā arī arī iespēju izmantot- limfodrenāžas procedūras.

Vasaras sezonā klientiem tiek piedāvāts gastronomiskais tūrisms pie ezera, kur darbojas kafejnīca un bārs.

Ziemas sezonā tiek aicināti ziemas prieku baudītāji uz distanču slēpošanu dabā un ziemas kartingiem.

Katru gadu notiek ikgadējais slēpošanas maratons ‘’Apkārt Alaukstam’’ – izaicinājums un neaizmirstamu sajūtu garants ikvienam slēpotājam.

Blakus Atpūtas kompleksam Chill Up atrodas Alauksta estrāde, kur savulaik notika un nupat atkal tiek atjaunota tradīcija  tautā iemīļotās Imantdienas.

Aktīvākā tūristu sezonā ir iecienījuši ne tikai ceļotāji, tūristi, bet Vecpiebalgas pagasta nozīmīgāko vietu apmeklētāji, kas apmeklē muzejus novadā un apskates objektus- Vecpiebalgas baznīcu, kultūras pieminekļus-Kalna Kaibēnus, Apšu (Lodes) luterāņu baznīcu, Zemnieku-amatnieku sētu grupa- Vēveru ciems, Vecpiebalgas viduslaiku pils, Vecpiebalgas pilskalns (Griškas kalns), Rakstnieka A.Austriņa dzimtās mājas, Saiešanas nams “Cepļos”, Rakstnieka K.Skalbes dzīves vieta “Saulrieti”, “Saulrieti” (K.Skalbes muzejs),Silakrogs,Saulgožu senkapi (Velna kreklājs), kā arī citus senkapus Vecpiebalgas novadā , Ragaiņu viduslaiku kapsēta (Kapu kalniņš),Tauna apmetne,Zemnieku – amatnieku sēta “Virolvēveri”, Zemnieku – amatnieku sēta “Vecvēveri” , Zemnieku – amatnieku sēta “Streinvēveri” ,Zemnieku- amatnieku sēta “Mazvēveri” ,Kalnaraskumu apmetne,Zemnieku – amatnieku sēta “Lielvēveri” , Zemnieku – amatnieku sēta “Lejasvēveri” ,Zemnieku – amatnieku sēta “Kalnvēveri” , Zemnieku – amatnieku sēta “Jaunvēveri” , Rakstnieku R. un M.Kaudzīšu dzīves un darba vieta ,Durvju komplekts , Silenieku pilskalns Lejstupu pilskalns,Bānūžu Svētavots – kulta vieta, Bānūžu pilskalns, Jaunantēnu rija, Ķizēnu svētavots, svētbirzs, Vecpiebalgas muižu, Zemnieku sēta “Vectūļi – 1” ,Leduspagrabs, Dzērbenes luterāņu baznīca , Augstais kalns – pilskalns, Ķētu pilskalns, Dzērbenes viduslaiku pils , Ērģeļu prospekts un luktas, Vecpiebalgas muižu -Inešos, kur atrodas Parks, Magazīna, Klēts,Pils. Vecpiebalga ir lieliska vieta atpūtai un apskates objektiem visos gadalaikos. 

Tiekamies , Vecpiebalgā !