SUP NOMA

Vasaras sezonā nav iespējams ja neplāno savu atvaļinājumu vai brīvdienas pavadīt pie ūdens izvēloties sev piemērotāko atpūtas vietu pie ezera, upes vai jūras tuvumos. Atpūta pie ūdens padara interesantu, ja to var pavadīt aktīvās noskaņās . Un viens no pēdejo gadu nopietnākiem atklājumiem dēļu sporta jomā ir Supošana jeb SUP ( Stand up paddle-kas nozīmē airēšanu, stāvot kājās uz dēļa ) !

Mēs varam Jums piedāvāt : SUP dēļu nomu, apmācību un ieteikumu inventāra pareizai izvēlei un lietošanai. Jo no inventāra pareizas izvēles ir iespēja iegūt un nostiprināt pareizas lietošanas prasmes un sasniegt vēlamo rezultātu.

SUP dēļu modeļi iedalās divās kategorijās : Cietie/ Piepūšamiem

Cietie SUP dēļi, kurus biežāk ražo no materiāla: stiklašķiedras putkartona vai karbona (profesionālākiem dēļiem), protams tirgū ir pieejami dažādi ražotāji un to izmantotie materiāli arī atšķiras- viens no noteicošajiem faktoriem dēļu izvēlē ir dēļu – kopējais svars, atbilstošu tilpums, braucējas svara apmēram, ģeometriskā uzbūve- slīdēšanai. Protams, padziļināti pētot dēļa uzbūvē varam sev gūt priekšstatu par tehnoloģiskiem procesiem, kas vēl rada lielāku pārliecību par inventāru ko lietojam vai lietosim. Tāpēc jābūt pārliecinātam ko izvēlies un no kā iegādājies SUP dēli, lai vieglāk būtu pieņemt lēmumu iesakām apmeklēt SUP dēļu nomas Latvijā, lai veiksmīgāk pieņemtu savu lēmumu.Cietajam SUP dēlim ir lielākas slīdamības iespējas, kuras uzlabo braukšanas sajūtas, triecoties cauri viļņiem. Kā arī ir iespējams ar šādiem dēļiem startēt SUP sacensībās – tautas klasē un gūt emocijas Supojot.

Piepūšamiem SUP dēļu priekšrocība ir uzglabāšana un transportēšana, kā arī ja sāk mācīties ar piepušamo nav jābaidās, tad ja nesot nomet zemē vai iebrauc akmeņu krastā ! SUPI tiek ražoti no gumijas, kas ir pakļauta uz pārduršānu. Bet protams arī šādi dēļi ir dažādas cietības, gaisa atmosfēras spiediena noturības, locīšanas izturība, materiālu biezums un svars, kas var atšķirties ! Tāpēc izmēģini un salīdzini slīdēšanas īpašības un atšķirības Stāvot un airējot ar Cieto dēļi un piepūšāmo ! Bet prims dodies uz nomu noskaidro vai būs iespēja salīdzināt ? Pie mums Tu vari iepazīt Sev piemērotāko inventāru Mums ir abi SUP dēļu komplekti cieti un piepūšamie.

Vietas ziņā : Mēs varam piedāvāt Supotājiem vienu no Vidzemes skaistākajiem un lielākajiem ezeriem Alauksts un uz kura atrodas divas salas, kā arī (akmens ) velna tupele uz kuras var nostāties ! Supot pa ezeru ir interesants piedzīvojums ar dēli, jo ezeram ir plašums nav saspiestības sajūtas un var izbaudīt ezera skaņas, ezera apkārtni- neizskartās dabas skaistumu.

Supojot Tu arī vari makšķerēt – ezers populārs ar līņiem un karpām, kā arī drosmīgākam spiningotājam ir iespējams noķert līdaku vai zandartu ! 

Mēs organizējam : SUP Jogu un SUP Fitness, kā arī apmācību grupās un rīkojam korporatīvajos pasākumus, sacensības, spēles. Uz Alauksta, kurš atrodas Vidzemē starp Cēsim un Madonu,supošana – rada patīkamāku atmosfēru iesācējiem, profesionāliem un nelielām draugu kompānijām. Pie mums variet saņemt plašu piedāvājumu atpūtai pie ezera – kempings mājiņas ar vienvietīgo gūltu, divvietīgām gūltas vietām un ar vienvietīgiem numuriņiem, divvietīgiem numuriņiem – koka mājiņās , kas papildina lauku tūrisma aktivitātes. Pie mums ir pieejama arī pirts noma.  Vidzemes skaistākajā ezerā Alauksts – ir pieejama, veikborda noma, ūdens velosipēdu noma, kalnu velosipēdu noma un relaksācījai dabā- karstais koka kubuls un atpūta lapēnē vai terasē. Kā arī tiek piedāvāts iznomāta- atpūtas māju ar pirti pie paša Alauksta ezera krasta, kur pieejamas septiņas gultas vietas ar kamīna zāli. Laba vieta- atpūtai pie ezera ar ģimeni, draugiem, dzimšanas vietas svinībām, ballītei ar iešanu pirtī un atpūtai divatā romantiskā gaisotnē. Atpūta pie ezera nav iespējama, ja netiek piedāvāta makšķerēšana- airu laivas, makšķeres, spininga aprīkojums, ko mēs varam nodrošināt. Klients var izvēlēties makšķerēt no krasta vai no savas laivas. Mēs piedāvājam iznomāt- airu laivas, kanoe laivas, kajaku- divvietīgu aprīkotu ar mantu glabāšanas tvertni un makšķeru novietošanas atstutēšanas statīvu.